Yeryüzünde Zorba Liderlerin Artması neyin işaretidir ?

Yeryüzünde Zorba Liderlerin Artması neyin işaretidir ?

İnsanoğlu: her dönem azmış ve yeryüzünde bozgunculuk yapmıştır ‘Allah’ta bu azan Kavim Topluluklara ‘Zorba Kendilerini İlah gören Liderleri İktidar Sahibi yapmıştır.

Yüce Rabbimiz Kuran’da bir ayette bizleri şu şekilde Uyarmıştır, ? eğer bir toplum kendini düzeltmese ben o toplumu doğru yola iletmem…

Evet, bakınız şu an ki döneme, Tüm Ülke Liderleri sözleşmişcesine Savaş çığlıkları atıyor, ve Müslüman Gördüğünüz bazı Hükumet Liderleri Haçlılarla bir olup yaşlı Çocuk Genç Demeden Müslümanları öldürüyor, ve ben ‘Müslüman’ım diyen ‘Halk bu katliamlara seyirci kalmakla yetinmeden bir de o zalim Haçlılarla Müslümanlara saldıran Siyasi Liderine destek veriyor.

Aslında Müslüman Görülen asıl Haçlılara hizmet eden Zihniyetlere Gönül bağı kuran o ülkenin Vatandaşları şirk içinde olduğumuz için ‘Allah Zalim Toplumu Zalimler toplumuna Hoş gösteriyor.

Bakınız: Kutuplarda buzlar eriyor. Ve günden güne yeryüzü her ülkede sıcaklık artıyor, iklim değişikliği falan yok Yüce Allah'ımız, yeryüzünde Zalim toplumlar çoğaldığı için. ve ‘gerçekten Allah’a iman kalmadığı ve Dinlerini Oyuncak gibi Görüp Ticari sağladığı için, Fuhuş Eş-cinsellik. Yeryüzünde artığı için. Allah biz yoldan çıkmış Kullarına Zalim Zorba İnsanları Yeryüzünde İktidar Sahibi yapıyor.

Bu verdiğim örnekler Kuran’dan Araştırarak verdiğim bilgilerdir. Siyasi Lider Zorbalıkların yeryüzünde artmasının sebebi? İnsanlığın bozulduğu ve Çoğunluğun Zorbalaştığı için Allah biz Kullarını azaplandırıyor ve düzelmediğimiz takdirde. O ülkenin yıkılışı kaçınılmaz olur..Evet, Dostlar İSRA Suresi 16. ayeti düşünerek okursanız her şeyi daha iyi anlayacaksınız.!

( İSRA Suresi 16. ayet) Biz bir memleketi helâk etmek istediğimizde, onun refah içinde yaşayan şımarık elebaşlarına (itaati) emrederiz de onlar orada kötülük işlerler. Böylece o memleket hakkındaki hükmümüz gerçekleşir de oranın altını üstüne getiririz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !