Ortadoğu neden kan ağlıyor?

Dünya yaşamı insanlığın bittiği noktaya doğru gidiyor. Bu gidiş insanlığın bittiği an. El verircesine Müslüman katliamları günden güne Ortadoğu’yu sarmış. Hiç merhamet göstermeden Çocuk kadın göz ardı edilmeksizin öldürülüyor. Ne yazık ki ölen mazlumlar ne için öldürüldüğünü bilmiyor. Haçlılar ve Yahudiler bir olmuş Müslüman avına çıkmış. Ve bu katliamlara ne yazık ki izin veren sözde Müslüman oylarıyla iktidara gelmiş Müşrik liderlerin Haçlı, Yahudi işbirliği içinde. Kendi halkını dünya menfaati için ölümüne seyirci kalıyor. Bakınız bu Müslüman denilen devlet yöneticilerin mal varlığı İlgillere de, Amerika’da bu şekilde devam ederse ‘Allah’ın azabı yakın. Şeytanla bir olmuş toplumların niyeti Rabbimizi kıyamete zorlamak oluyor.

İsrailoğullarının düşünceleri şu şekilde? O kıyamet günü geldiğinde İsrailoğullarını ‘Allah bağışlayacak. Hıristiyanları da İsa Mesih gökten gelecek kurtaracak. O yüzden bazı Müslüman görülen Liderler aslında bir kısmı Hıristiyan oldu bir kısmi’de Yahudi oldu. Ama Müslüman görülme görevleri var. Bana soruyorlar Türk Siyasetçiler hangi kategoride. Onu bizler bilemeyiz Allah bilir. Bizler evet var dersek şirke düşmüş oluruz. Ama şunu söyleye biliriz bu gidişle ‘Allah’ın azabı yakın…

( ZUHRÛF Suresi 80. ayet ) Yoksa onların sırlarını ve gizli konuşmalarını Allah’ın duymadığını mı sanıyorlar? Hayır, öyle değil, yanlarındaki elçilerimiz (melekler) yazmaktadırlar.      

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !