Mustafa Kemal Atatürk’ün Gizlenen Müjdesi

Bakınız dostlar Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, hedefimiz 2023 diyordu Evet, neye dayanarak 2023 hedef göstermiş ola bilir? Evet, bazı gerçeği bilmeyen Lozan Anlaşmasında Türkiye’nin İmzaladığı Toprakların günü doluyor o yüzden diye düşünenler ve yandaş TV de bu yanlış izlenime çanak tutmuşlardır.    

Kozmik Oda Aramaları ile sonuçlanan süreç, 19 Aralık 2009’da, dönemin Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç hakkında çıkan suikast haberleri ile başladı. Bu olayı ele alan savcılar Genelkurmay Başkanlığında bulunan kozmik odada arama yaptı. AKP’nin asıl niyeti neydi. Evet Dostlar.

Mustafa Kemal Atatürk’ün 50 yıl sonra açılmasını söylediği orijinal ‘Atatürk'ün Gizli Vasiyetini bulmaktı. Evet, Atatürk’ün orijinal Vasiyetini buldular. Ve o Vasiyette. Şunlar var. İsa Mesih’in ve Hz Mehdi’nin Ayasofya’ya 2023’de geleceğini öğrendiler. Ve bu bilgileri kendileri 2023’de Recep Tayyip Erdoğan’ı Mehdi Halife gösterecekler. Ve delil olarak da Atatürk’ün gizlenen Vasiyetini ortaya çıkaracaklar.

Bakınız bazı TV’de Bu Atatürk’ün Vasiyetini bilen kendinin Mehdi olduğunu söylemese de kendini ima ederek 2023 Mehdi’nin yılı olacağını belirtmektedir.  Bakınız Dostlar asıl Mehdi - Mesih Müjdesini veren Mustafa Kemal Atatürk’tür. Yüce Allah’ımızın adaleti yakındır. Ve bu beklenmeyen Elçiler Siyasi Dünya arzuları içinde kendilerini Sergileyen. Soytarıların içinden olmayacak. Kur’an’ı anlayarak okuyan her iman sahipleri bilir. İnşallah yüce Rabbimiz Bizlere de o son Elçileri görmeyi nasip eder.     

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !